İKİNCİ EL ESKİ EŞYA ALIM SATIM

KULLANILMIŞ BÜRO VE OFİS MOBİLYALARI ALIM SATIM

İkinci El Eski Ev Eşyası Ofis ve Büro Mobilyaları Alım Satım

Eski eşya ikinci el eşya kullanılmış eşya alım satım

Menü
  Ana Sayfa
Ürünler
Ulaşım
Mail
Bizi Tanıyın

 
 
 

Ürünler
  Spot Eşyalar
Büro Mobilyaları
Bazalar
Yatak Odaları
Oturma Grupları
Dolaplar
 
 

 

2.El Eski Ev Eşyası Alım Satım

Eski Ev Eşyaları Büro ve Ofis Mobilyaları Alım Satım

EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İkinci El Eski Eşya Alım satım

Kullanılmış İkinci Eş Eşya Alım Sitesi

Haberler kaynak: evdose.com

Profesyonel tasarım ekibi ile klasik tarzdaki geçmişin tasarımlarını günümüzdekilerle harmanlayıp tasarımlarını oluşturan Dorya, her biri gelecek değeri taşıyan önümüzdeki yılların müzayede parçalarım üretmeyi hedefliyor.
     
     Dorya'nın ucun gamında XVIII. ve XIX.yy. klasik ingiliz ve Fransız tarzı mobilya röprodüksiyonları ile yine bu klasik çizgiler doğrultusunda üretilen güncel ve klasik tasarımlar yer alıyor.
     
     Klasik tarzdaki geçmişi harmanlayıp bugünün tasarımlarını oluşturan Dorya tasarım ekibi, alanında yarının klasiklerini yaratıyor. Ayrıca her biri gelecek değeri taşıyan ürünlerine, üretim hatalarına karşı sonsuz garanti veriyor.
     
     Kreatif Direktörlüğünü Bahar Yorgancıoğlu'nun yaptığı firma bünyesinde bulunan tasarım departmanı, alanında uzman mimar ve teknikerlerden oluşuyor.
     
     Dorya, Dorya Home Heritage koleksiyonu ile klasik tarzda, Dorya Home Contemporain koleksiyonu ile güncel tasarımlara sahip ev mobilyası üretirken, Dorya Home Cuisine koleksiyonu ile klasik tarzda mutfaklar tasarlıyor.
     
       Dorya Executive markası ile üst düzey yönetici ofisleri tasarlayıp uyguluyor. Dorya markası ile üretilen ürünler bugün dünyanın 30'u aşkın ülkesinde ev, ofis, devlet binaları ve saraylarda bulunuyor.
     
     El oyması, klasik mobilyanın en etkileyici detayıdır ve gerçek bir sanattır. Dorya markası taşıyan tüm mobilyalarda ki oymalar, tamamen el yapımı olup; geleneksel üretim aletleri dışında hiçbir modern ekipman kullanılmıyor.
     
     Ayrıca firma, yurtiçinde İzmir, İstanbul, Ankara ve Bursa yurtdışında Dubai, Moskova ve Tahran'daki mağazaları, 16 ülkedeki distribütörleri aracılığıyla ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor.
 

ikinci el lokanta malzemeleri,ikinci el mobilya,ikinci el eşyalar,ikinci el kuaför malzemeleri,ikinci el buzdolabı,ikinci el beyaz eşya,spot mallar,ikinci el mini buzdolabı,ikinci el eşya alanlar,ikinci el ev eşyası,eski eşya alanlar,ikinci el eşya alan yerler,ikinci el işçi ranzası,2. el ikinci el ev eşyası alanlar,ikinci el büro malzemeleri alan,ikinci el bilgisayar alımı,ucuz yemek masası,ucuz ikinci el çekyatlar,spot malzeme,istanbul eski eşya alim satım,istanbul ev eşyası alanlar,istanbul ikinci el eşyacılar,istanbul ikinçi el eşya satış yeri,istanbul spot eşya mağazaları,eski mobilya satım,eski mobilya satış,eski mobilya alım satım eski eşya alım satım,ev eşyaları alım satım,2. el eski eşya satış,eski eşya satılık,eski eşyalar alınır ev eşyaları alınır satılır ofis mobilyaları şatış,2.el ofis ve büro mobilyaları satış,büro mobilyaları satış ofis mobilyalarımı satmak istiyorum,ikinci el 2.el büro mobilyalarımı   satmak istiyorum,ofisimi satmak istiyorum, büromu satmak istiyorum,Eski sosislik  diğerleri ev  cihazları    satış taahhüt hizmetleri arçelik ürünleri, yalova, arcelik, mutfak, ankara, ankastre, bayileri, beyaz eşya,    bilgisayar, bulaşık makinaları,   makinası,  makineleri, makinesi,
kiralık büro malzemeleri ev eşyaları,stüdyolar için 2.el  büro malzemeleri ofis  büro malzemeleri kiralık eşyalar,ketıl,çay yapma makinası spot ürünler,spot eşyalar,37 ekran televizyon,56 ekran televizton,çamaşır  makinası, saç kurutma makinası   Tabldot,tablot malzemeleri  ikinci el ,lokanta malzemeleri,Tabldot,şarküteri araçları,kasap,büfe 2.el ev eşyalarımı satmak istiyorum,eşyalarımı satmak istiyorum ofis mobilyaları alım satım ,ofis ve büro mobilyaları satış,büro mobilyaları satış


 


 İkinci El Eşya Alım Satım
Kullanılmış eski Ev Eşyaları Büro ve Ofis Mobilyaları Alım Satım
map

Free Web Hosting