İKİNCİ EL ESKİ EŞYA ALIM SATIM

KULLANILMIŞ BÜRO VE OFİS MOBİLYALARI ALIM SATIM

İkinci El Eski Ev Eşyası Ofis ve Büro Mobilyaları Alım Satım

Eski eşya ikinci el eşya kullanılmış eşya alım satım

Menü
  Ana Sayfa
Ürünler
Ulaşım
Mail
Bizi Tanıyın

 
 
 

Ürünler
  Spot Eşyalar
Büro Mobilyaları
Bazalar
Yatak Odaları
Oturma Grupları
Dolaplar
 
 

 

2.El Eski Ev Eşyası Alım Satım

Eski Ev Eşyaları Büro ve Ofis Mobilyaları Alım Satım

EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İkinci El Eski Eşya Alım satım

Kullanılmış İkinci Eş Eşya Alım Sitesi

Haberler kaynak: evdose.com

Alparda'nın Aziz Sarıyer imzası taşıyan yeni koleksiyonu, tasarımda ergonominin ve estetiğin başarılı bütünlüğünü ortaya koyuyor.
     
     Ofis mobilyaları ve mekânların dekorasyonu konusunda uzmanlaşan, yurtiçinde ve yurtdışında önemli başarılara imza atan Alparda, 2008 yılında da farklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor.
     
     Türkiye mobilya kategorisi kapsamında EDIDA (Elle Decor Uluslararası Tasarım Ödülleri) özel ödülünü Moon masa ile kazanan Alparda, 2007 koleksiyonuyla uluslararası alanda da dikkatleri üzerine topladı ve Fransa, İspanya ve Almanya gibi tasarım alanında önde gelen Avrupa ülkeleriyle önemli ihracat bağlantıları gerçekleştirdi.
     
     Formunun hilal şeklinde oluşunun ortaya koyduğu dışbükey yüzeyle, karşılıklı ilişkiye tarafsız ve içten bir davet açan Moon masa, kendi konumunu bulunduğu ortam mimarisi içinde özgür kılıyor.
     
     Kullanıcıyı sarmalayan ve merkezleyen içbükey yüzey, görev konsantrasyonuna destek veriyor. Tabla altında bulunan ve çift yöne hareket edebilen çekmece ise saklama ihtiyacını karşılıyor.
     
     Ofis, salon, bekleme bölümü gibi mekânlarda rahatlıkla tercih edilebilecek olan, Alparda'nın son dönemde öne çıkan diğer bir tasarımı Oval oturma grubu; dinginliğin ve kendi içinde tekrar eden formların sihirli bir uyumunu yakalıyor.
     
     Köklerini kübizmden alan ve iş ortamının vazgeçilmezi olan kübik formlara Oval ile farklı bir soluk gelirken, krom kolçaklar bu modern - klasik ürünün hatlarını belirginleştiriyor.
     
     Alparda, tasarımcı Aziz Sarıyer'in imzasını taşıyan ve 2008 koleksiyonunun öne çıkan ilk ürünü Gull kanepe ile ETMK (Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu) tarafından 2007 yılının en iyi tasarımı Ödülüne layık görüldü,
     
     Gull, tasarımda ergonomik doğruların ve heykelsi estetiğin başarılı bütünlüğünü ortaya koyuyor. Gelişmiş bir teknikle, kompozit malzemelerden kalıplanarak üretilebilir olmasıyla birlikte tercihe göre kumaş veya deriyle kaplanabiliyor

ikinci el lokanta malzemeleri,ikinci el mobilya,ikinci el eşyalar,ikinci el kuaför malzemeleri,ikinci el buzdolabı,ikinci el beyaz eşya,spot mallar,ikinci el mini buzdolabı,ikinci el eşya alanlar,ikinci el ev eşyası,eski eşya alanlar,ikinci el eşya alan yerler,ikinci el işçi ranzası,2. el ikinci el ev eşyası alanlar,ikinci el büro malzemeleri alan,ikinci el bilgisayar alımı,ucuz yemek masası,ucuz ikinci el çekyatlar,spot malzeme,istanbul eski eşya alim satım,istanbul ev eşyası alanlar,istanbul ikinci el eşyacılar,istanbul ikinçi el eşya satış yeri,istanbul spot eşya mağazaları,eski mobilya satım,eski mobilya satış,eski mobilya alım satım eski eşya alım satım,ev eşyaları alım satım,2. el eski eşya satış,eski eşya satılık,eski eşyalar alınır ev eşyaları alınır satılır ofis mobilyaları şatış,2.el ofis ve büro mobilyaları satış,büro mobilyaları satış ofis mobilyalarımı satmak istiyorum,ikinci el 2.el büro mobilyalarımı   satmak istiyorum,ofisimi satmak istiyorum, büromu satmak istiyorum,Eski sosislik  diğerleri ev  cihazları    satış taahhüt hizmetleri arçelik ürünleri, yalova, arcelik, mutfak, ankara, ankastre, bayileri, beyaz eşya,    bilgisayar, bulaşık makinaları,   makinası,  makineleri, makinesi,
kiralık büro malzemeleri ev eşyaları,stüdyolar için 2.el  büro malzemeleri ofis  büro malzemeleri kiralık eşyalar,ketıl,çay yapma makinası spot ürünler,spot eşyalar,37 ekran televizyon,56 ekran televizton,çamaşır  makinası, saç kurutma makinası   Tabldot,tablot malzemeleri  ikinci el ,lokanta malzemeleri,Tabldot,şarküteri araçları,kasap,büfe 2.el ev eşyalarımı satmak istiyorum,eşyalarımı satmak istiyorum ofis mobilyaları alım satım ,ofis ve büro mobilyaları satış,büro mobilyaları satış


 


 İkinci El Eşya Alım Satım
Kullanılmış eski Ev Eşyaları Büro ve Ofis Mobilyaları Alım Satım
map

Free Web Hosting