İKİNCİ EL ESKİ EŞYA ALIM SATIM

KULLANILMIŞ BÜRO VE OFİS MOBİLYALARI ALIM SATIM

İkinci El Eski Ev Eşyası Ofis ve Büro Mobilyaları Alım Satım

Eski eşya ikinci el eşya kullanılmış eşya alım satım

Menü
  Ana Sayfa
Ürünler
Ulaşım
Mail
Bizi Tanıyın

 
 
 

Ürünler
  Spot Eşyalar
Büro Mobilyaları
Bazalar
Yatak Odaları
Oturma Grupları
Dolaplar
 
 

 

2.El Eski Ev Eşyası Alım Satım

Eski Ev Eşyaları Büro ve Ofis Mobilyaları Alım Satım

EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İkinci El Eski Eşya Alım satım

Kullanılmış İkinci Eş Eşya Alım Sitesi

Haberler kaynak: evdose.com

Almanya’nın dayanıklı ve şık dekorasyon markası Esprit, 3K Konsept mağazalarında satışa sunuldu. Koltuk takımından aydınlatmaya, sandalyeden banyo tekstiline kadar her türlü ürünün bulunduğu koleksiyon 3K Çiftehavuzlar mağazasında.
     
     Halı markaları arasında çok önemli bir yeri olan 3K, geçtiğimiz aylarda getirdiği Esprit halılarının ardından şimdi tüm Esprit Home ürünlerini mağazalarında satışa sundu.
     
     Mobilya, aydınlatma, tekstil, duvar kağıdı, yastık, minder, vazo gibi bir evde kullanılabilecek her türlü eşyayı içeren koleksiyonun en önemli özelliği dayanıklı ve şık olması. Türkiye’de sadece 3K Konsept mağazalarında satışa sunulan Esprit Home koleksiyonu, yeni ev kurmak isteyenler veya evini değiştirmek isteyenlere çok şık ve kullanışlı seçenekler sunuyor.
     
     Esprit Home 2008 koleksiyonunda Esprit kırmızısı, siyah ve beyaz gibi kuvvetli renkler daha ağırlıklı kullanılmış. Mağazalarda müşteri direktörleri mobilya sunarken ona uygun halı, dekoratif eşya, duvar kağıdı gibi her türlü ayrıntıyı da beraberinde sunarak müşteriye detaylı plan sunuyor.
     
     Şu anda sadece Çiftehavuzlar 3K mağazasında satışa sunulan Esprit Home koleksiyonu, yakında tüm 3K Konsept mağazalarında satışa sunulacak.
     
     3K Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Yılmaz, Esprit Home markasıyla ilgili şunları söylüyor: Dünyada %84 bilinirliği olan Esprit markasının öncelikle halılarını tüketicimizin beğenisine sunmak istedik. Bununla ilgili yaptığımız ön görüşme ve karşılıklı araştırmalar sonunda başarılı bir başlangıç yaptık. Hızla değişen dekorasyon anlayışına yepyeni ve farklı bir yaşam stili sunan Esprit’in tasarım ve sağlamlığı ile ev yaşam biçiminin her yönüne hitap eden ürünlerini de tüketicilerimize kazandırma konusunda 3K isminin sektördeki güvenilirliği anahtar olmuştur.”
 

ikinci el lokanta malzemeleri,ikinci el mobilya,ikinci el eşyalar,ikinci el kuaför malzemeleri,ikinci el buzdolabı,ikinci el beyaz eşya,spot mallar,ikinci el mini buzdolabı,ikinci el eşya alanlar,ikinci el ev eşyası,eski eşya alanlar,ikinci el eşya alan yerler,ikinci el işçi ranzası,2. el ikinci el ev eşyası alanlar,ikinci el büro malzemeleri alan,ikinci el bilgisayar alımı,ucuz yemek masası,ucuz ikinci el çekyatlar,spot malzeme,istanbul eski eşya alim satım,istanbul ev eşyası alanlar,istanbul ikinci el eşyacılar,istanbul ikinçi el eşya satış yeri,istanbul spot eşya mağazaları,eski mobilya satım,eski mobilya satış,eski mobilya alım satım eski eşya alım satım,ev eşyaları alım satım,2. el eski eşya satış,eski eşya satılık,eski eşyalar alınır ev eşyaları alınır satılır ofis mobilyaları şatış,2.el ofis ve büro mobilyaları satış,büro mobilyaları satış ofis mobilyalarımı satmak istiyorum,ikinci el 2.el büro mobilyalarımı   satmak istiyorum,ofisimi satmak istiyorum, büromu satmak istiyorum,Eski sosislik  diğerleri ev  cihazları    satış taahhüt hizmetleri arçelik ürünleri, yalova, arcelik, mutfak, ankara, ankastre, bayileri, beyaz eşya,    bilgisayar, bulaşık makinaları,   makinası,  makineleri, makinesi,
kiralık büro malzemeleri ev eşyaları,stüdyolar için 2.el  büro malzemeleri ofis  büro malzemeleri kiralık eşyalar,ketıl,çay yapma makinası spot ürünler,spot eşyalar,37 ekran televizyon,56 ekran televizton,çamaşır  makinası, saç kurutma makinası   Tabldot,tablot malzemeleri  ikinci el ,lokanta malzemeleri,Tabldot,şarküteri araçları,kasap,büfe 2.el ev eşyalarımı satmak istiyorum,eşyalarımı satmak istiyorum ofis mobilyaları alım satım ,ofis ve büro mobilyaları satış,büro mobilyaları satış


 


 İkinci El Eşya Alım Satım
Kullanılmış eski Ev Eşyaları Büro ve Ofis Mobilyaları Alım Satım
map

Free Web Hosting