İKİNCİ EL ESKİ EŞYA ALIM SATIM

KULLANILMIŞ BÜRO VE OFİS MOBİLYALARI ALIM SATIM

İkinci El Eski Ev Eşyası Ofis ve Büro Mobilyaları Alım Satım

Eski eşya ikinci el eşya kullanılmış eşya alım satım

Menü
  Ana Sayfa
Ürünler
Ulaşım
Mail
Bizi Tanıyın

 
 
 

Ürünler
  Spot Eşyalar
Büro Mobilyaları
Bazalar
Yatak Odaları
Oturma Grupları
Dolaplar
 
 

 

2.El Eski Ev Eşyası Alım Satım

Eski Ev Eşyaları Büro ve Ofis Mobilyaları Alım Satım

EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İkinci El Eski Eşya Alım satım

Kullanılmış İkinci Eş Eşya Alım Sitesi

Haberler kaynak: evdose.com

Mobilya sektörünün öncüsü İstikbal, 2008’de dekorasyon modasına yön veren tasarımlarına bir yenisini daha “İcon Yemek Odası” ile ekliyor. Krem rengi ve vengenin uyumunu gözler önüne seren İcon, modern ve zarif tasarımı ile tüketicinin beğenisine sunuluyor.
     
     Mobilya sektörünün öncüsü İstikbal, yeni tasarımı İcon ile yemek odalarında farklı bir atmosfer yaratıyor. İcon yemek odası modern tasarımı ve fonksiyonelliği ile dekorasyonda son trendleri evlere taşıyor.
     
     Krem rengi ve vengenin kusursuz uyumunu gözler önüne seren İcon, masa sandalyelerinde kullanılan kumaş üzerine işlenmiş çiçek desenleri ile yemek odalarında bahar havası estiriyor.
     
     Mobilya tasarımlarında modern yaklaşımlardan hoşlananlara hitap eden İcon’un ünitelerindeki yalın ve zarif çizgiler yemek odasına estetik bir görünüm kazandırıyor. Farklı alanlara uyum sağlabilen İcon, masa, altı adet sandalye, gümüşlük, vitrin ve TV ünitesi ile eksiksiz bir yemek odası takımı oluşturuyor.
     
     Kullanım özellikleri ve rahatlığı ile de ön plana çıkan İcon yemek odası takımı, konsol ünitesi, geniş ve çok amaçlı çekmeceleri modern hayata dair tüm detayları içinde barındırıyor. İcon, şık vitrini, estetik büfesi, ayna ve plazma tv sehpaları ile dekorasyonda uyumu tercih edenlere yönelik alternatifler de sunuyor.
     
     Vitrinde kullanılan led aydınlatmalar, sırtı kavrayan sandalye modeli, zarif masa dizaynı, camlı bölümler ve kullanışlı TV ünitesi İcon’un estetik detayları arasında göze çarpıyor.
     
     İstikbal kalitesi ve güvencesi ile yaşadığı mekanda modern yaklaşımlar sergilemek isteyenler için tasarlanan İcon Yemek Odası, Türkiye genelinde binin üzerindeki İstikbal Bayi’nde tüketicilerin beğenisine sunuluyor.
 

ikinci el lokanta malzemeleri,ikinci el mobilya,ikinci el eşyalar,ikinci el kuaför malzemeleri,ikinci el buzdolabı,ikinci el beyaz eşya,spot mallar,ikinci el mini buzdolabı,ikinci el eşya alanlar,ikinci el ev eşyası,eski eşya alanlar,ikinci el eşya alan yerler,ikinci el işçi ranzası,2. el ikinci el ev eşyası alanlar,ikinci el büro malzemeleri alan,ikinci el bilgisayar alımı,ucuz yemek masası,ucuz ikinci el çekyatlar,spot malzeme,istanbul eski eşya alim satım,istanbul ev eşyası alanlar,istanbul ikinci el eşyacılar,istanbul ikinçi el eşya satış yeri,istanbul spot eşya mağazaları,eski mobilya satım,eski mobilya satış,eski mobilya alım satım eski eşya alım satım,ev eşyaları alım satım,2. el eski eşya satış,eski eşya satılık,eski eşyalar alınır ev eşyaları alınır satılır ofis mobilyaları şatış,2.el ofis ve büro mobilyaları satış,büro mobilyaları satış ofis mobilyalarımı satmak istiyorum,ikinci el 2.el büro mobilyalarımı   satmak istiyorum,ofisimi satmak istiyorum, büromu satmak istiyorum,Eski sosislik  diğerleri ev  cihazları    satış taahhüt hizmetleri arçelik ürünleri, yalova, arcelik, mutfak, ankara, ankastre, bayileri, beyaz eşya,    bilgisayar, bulaşık makinaları,   makinası,  makineleri, makinesi,
kiralık büro malzemeleri ev eşyaları,stüdyolar için 2.el  büro malzemeleri ofis  büro malzemeleri kiralık eşyalar,ketıl,çay yapma makinası spot ürünler,spot eşyalar,37 ekran televizyon,56 ekran televizton,çamaşır  makinası, saç kurutma makinası   Tabldot,tablot malzemeleri  ikinci el ,lokanta malzemeleri,Tabldot,şarküteri araçları,kasap,büfe 2.el ev eşyalarımı satmak istiyorum,eşyalarımı satmak istiyorum ofis mobilyaları alım satım ,ofis ve büro mobilyaları satış,büro mobilyaları satış


 


 İkinci El Eşya Alım Satım
Kullanılmış eski Ev Eşyaları Büro ve Ofis Mobilyaları Alım Satım
map

Free Web Hosting